Verified Supplier
Shenzhen Heijin Industrial Manufacturing Co.,Ltd
| Factory
Experience:2016-09-29
Buyer Protection
- Guaranteed Secure Payments on Every Order
- Refund if your item is not delivered or as described
- Buyer Protection after order confirmation
Latest Browsing
Product Details
- Size: 0.09
- Place of Origin: SHENZHEN,CHINA
- Brand Name: HJ
- Model Number: HJ-WB001
- Weight: 31.200 kg
Heijin Infrared Interactive Whiteboard Specification
| Product Model | I90 |
| Frame Size | 1971*1401*33mm |
| Diagonal | 2416mm(95.1") |
| Active Using Size | 1895*1325mm |
| resolution ratio | 96000*96000 |
| Projection Ratio | 4:3 |
| packing size | 1890*1395*80mm |
| Weight | 31.2kg |
| Position Technology | Infrared induction technology |
| Writing points | 10point |
| Mouse function | yes |
| USB data wire | 5m/10m(Optional) |
| Installation method | Wall mount/ lifting |
| Power | computer<1.5w |
| Enclosure | 2pcs The electronic pen , 1pc USB data line , wall mount, 1pc interactive ; whiteboard software drive CD , Specification manual, warranty card |
- Size: 0.09
- Place of Origin: SHENZHEN,CHINA
- Brand Name: HJ
- Model Number: HJ-WB001
- Weight: 31.200 kg
Heijin Infrared Interactive Whiteboard Specification
| Product Model | I90 |
| Frame Size | 1971*1401*33mm |
| Diagonal | 2416mm(95.1") |
| Active Using Size | 1895*1325mm |
| resolution ratio | 96000*96000 |
| Projection Ratio | 4:3 |
| packing size | 1890*1395*80mm |
| Weight | 31.2kg |
| Position Technology | Infrared induction technology |
| Writing points | 10point |
| Mouse function | yes |
| USB data wire | 5m/10m(Optional) |
| Installation method | Wall mount/ lifting |
| Power | computer<1.5w |
| Enclosure | 2pcs The electronic pen , 1pc USB data line , wall mount, 1pc interactive ; whiteboard software drive CD , Specification manual, warranty card |




